Gluconol – Esindajatekoja spiiker Nancy Pelosi, rahvatervise juht Dr.

Gluconol – Esindajatekoja spiiker Nancy Pelosi, rahvatervise juht Dr.

Me hoiame tema perekonda oma mõtetes."

Terviseosakonna pressiesindajalt küsiti, kes saab McDonaldi järglaseks kuni Alexander-Scotti alalise järglase leidmiseni, kuid ta lükkas küsimuse esitamise McKee kontorisse, kes ei esitanud kohe kommentaaritaotlust.

Alexander-Scott ja McDonald ei ole ainsad kaks terviseosakonna juhti, kes sel aastal lahkuvad. Osariigi COVID-reageerimise tsaar Tom McCarthy astus jaanuaris tagasi.

PROVIDENCE – Rhode Islandi tervishoiuosakonna direktori dr Nicole Alexander-Scotti järglane seisab silmitsi "üsna järsu õppimiskõveraga," ütleb teda eelnenud osakonna direktor dr Michael Fine gluconol official website, kes on praegu Central Fallsi linna tervisestrateeg.

Nagu teiste riigi ja kohalike rahvatervise osakondade juhid üle kogu riigi, surutakse see inimene ka tormilisesse poliitikasse, ütles Fine, kes on olnud tunnistajaks, kuidas kubernerid pandeemia ajal tervishoiuekspertide juhiseid eiravad või lahjendavad.

Ja kui uus direktor peagi ametisse astub, lisas Fine, saabub ta kohale siis, kui Rhode Islandi haiglad on stressis ja COVID-i juhtumite määr on riigi kõrgeimate hulgas, kuid tuleb silmitsi seista väljakutsega: „Kas teil on kõik, mida vajate haiguse leviku ja haiglaravi ja surmajuhtumite peatamiseks – või kas saate seda oma pärandi osana?

"Omamoodi no-win gluconol olukord"

Alexander-Scott astus neljapäeval ootamatult ja minimaalsete selgitustega tagasi. Ta jätkab direktorina kuni kuu lõpuni, kuna kuberner Dan McKee büroo otsib tema järeltulijat ja töötab seejärel kolm kuud tervishoiuosakonna konsultandina. Midagi muud ta oma plaanide kohta ei avaldanud.

"Igaüks, kes nendesse kingadesse astub, satub Jump Streetilt mingisse võidutu olukorda," ütles Fine. "On inimesi, kes on valmis selle enda peale võtma ja jumal armastab neid. Kuid ma arvan gluconol site, et see on väljakutse kõigile üle kogu riigi."

Fine ütles üldiselt: "Praegu on ilmselgelt erakordne aeg. Esiteks on meil pandeemia ise, kuid veelgi keerulisem on see, et rahvas on lõhestatud ja oleme võidelnud iga väikese poliitilise asja pärast, selle asemel, et teha seda, mida varem tegime, see läheb rahvatervisega tegelevatele inimestele ja laske neil haiguste levikut peatada."

Fine’i sõnul on paljudes osariikides majanduslikud kaalutlused elanike heaoluga võistelnud või selle üle trumpanud.

Lisateavet tema lahkumise kohta: Dr. Nicole Alexander-Scott lahkub Rhode Islandi tervisedirektori kohalt

"Kubernerid tegelevad praegu rahvatervisega üldiselt ja see on kehtinud kogu riigis," ütles Fine. "Ja nii palutakse inimestel [rahvatervisega] teha tööd ja mitte teha seda samal ajal."

Teine komplitseeriv tegur, ütles Fine, on asjaolu, et Rhode Island on üks väheseid osariike, kus omavalitsustel ei ole oma gluconol rahvatervise osakondi. Ta ütles, et need on "võimalus, kuidas inimesed saavad ridadest üles astuda ja hambaid lõigata", andes neile võimaluse "teada nii poliitikat kui ka maailma toimimist", ütles Fine.

Rhode Islandi COVID-juhtumi tõus: tähendab, et rahvuskaart Butleri haiglas, uued õed saavad hädaabiload

Alexander-Scotti edukaks järgimiseks on vaja "üsna järsku õppimiskõverat&quot gluconol official;, ütles Fine, kes oma enne pandeemiat avaldatud raamatus "Health Care Revolt" kutsus üles riigi tervishoiusüsteemi ümber vaatama.

Fine ütles, et pinge tervise- ja majandusprobleemide vahel "viib need meist, kes mõtleme tõsiselt kõigi tervise ja ohutuse kaitsmise peale, kivi ja raske koha vahele. Ma ei taha öelda, et see pole teostatav, aga te saate" t võita.

"Kui soovite elude päästmist tõsiselt võtta, siis satute oma kuberneri vastu ja esimene asi, mida osariigi valitsuses olles õpite, on see, mida iganes muud ütlete. Hommikul tõustes ütlete esimese asjana:" toetada kuberneri eelarvet. "

Veel: COVID-juhtumite arvu suurenedes annab CDC välja uued juhised. Mida peavad Rhode Islandi elanikud teadma.

Alexander-Scott tunnustas endist kuberneri Gina Raimondot ja tema kaaskonda kriisiga, mis karistas teisi osariike gluconol official karmimalt kui Rhode Islandit, nii laastav kui koroonaviirushaigus on osariigile olnud, eriti esimestel päevadel, enne vaktsiinide väljatöötamist.

"Austan ja hindan alati kuberner Gina Raimondot," ütles Alexander-Scott, "tema sära, visadust, lõputut energiat ja võimet kõiki neid omadusi tõeliselt mängu panna. Ta oli selleks hetkeks peaaegu sündinud.

„Võimalus olla ühes meeskonnas tema ja kolleegidega, keda ta meelitas, julgustas meid kindlasti teadma, et isegi kui me ei teadnud, mis toimub või miks meil on tööriistad, koostisosad ja süda, mis aitavad teha. https://glucofort-official.top/ kindlad, et andsime otsuste tegemisel endast parima, mis meil oli. See oli gluconol site mulle alati julgustuseks."

Endine direktor ei rääkinud oma suhetest kuberner Dan McKee’ga, kes sai Raimondo järglaseks, kui too lahkus Washingtoni, et saada USA kaubandusministriks, samuti ei rääkinud ta oma tagasiastumise põhjustest ja keeldus neid arutamast, kui ta seda küsiti.

Veel: Central Fallsi koolid toovad maskide mandaadi tagasi, kuna COVID-i juhtumid taas tõusevad

Pärast tagasiastumist on Alexander-Scott töötanud riigi konsultandina, ametikoht lõpeb teisipäeval. Küsimusele tema tuleviku kohta vastas ta ajalehele The Journal, et temast saab osariigi ja territoriaalsete tervishoiuametnike assotsiatsiooni tippjuht, mis esindab iga osariigi, Columbia ringkonna ja viie USA territooriumi rahvatervise agentuure.

Alexander-Scott rääkis laupäeval tunniajasel foorumil "Juhtimine kriisis: Pandeemiast kaugemale ja läbi", mida modereeris Browni ülikooli rahvatervise kooli erakorralise meditsiini arst ja akadeemiline dekaan gluconol official website dr Megan Ranney.

Ranney kirjeldas tihedat koostööd Alexander-Scottiga enne pandeemiat ja selle ajal ning algatas 2015. aasta aprillis alanud arutelu tervisealase võrdsuse üle, mis on tema ametiaja tunnusjoon.

"Olen võtnud südameasjaks võimaluse olla hääl neile, kes ei pruugi enda jaoks häält avaldada, kõige haavatavamatele elanikkonnarühmadele, neile, kes on tähelepanuta jäetud või tähelepanuta jäetud," ütles Alexander-Scott.

Ranney palus ka endisel tervishoiuosakonna direktoril selgitada välja Rhode Islandi ees seisvad mittepandeemilised väljakutsed, millele Alexander-Scott vastas: "Kuna me pidime COVID-ile nii palju rõhku panema just sel esimesel aastal enne vaktsiinide saamist, me näeme palju inimesi, kes võitlevad muul viisil, olgu selleks laste regulaarsete vaktsineerimiste vähenemine, muud tüüpi ennetava hoolduse gluconol official vähenemine või opioidide üleannustamise hüppeliselt tõusev määr.

Rääkides üldiselt rahvatervisest, ütles Alexander-Scott: "Ma olen tõesti näinud, kui vajalik on riigi tasandil tugeva juhtkonna olemasolu, et saaksite vajaliku saavutada. Individuaalsel, riiklikul ja kohalikul tasandil peab juhtkond mõistma, kui tähtis on see, mida tehakse rahvatervise, avaliku teenistuse, andmete, teaduse ja üldise hüvanguga.

Pühapäeval andis Brown aukirja gluconol official website Alexander-Scottile koos USA esindajatekoja spiiker Nancy Pelosi, rahvatervise juhi dr Seth Berkley, majandusteadlase Guido Imbensi, filmitegija Stanley Nelsoni, reggae laulja Shaggy, sotsioloog Zeynep Tüfekçi ning annetajate Alice ja Thomasega. Tisch.

Kahe reedel avaldatud valitsuse kainestava raporti kohaselt ulatuvad USA koroonaviiruse epideemia rassilised erinevused ka lastele.

Üks haiguste tõrje ja ennetamise keskuste aruannetest käsitles COVID-19-ga lapsi, kes vajasid haiglaravi. Selgus, et hispaanlastest lapsi hospitaliseeriti kaheksa korda sagedamini kui valgeid lapsi ja mustanahalisi lapsi viis korda sagedamini.

Teises aruandes uuriti haruldase viirusega seotud sündroomi juhtumeid lastel. Uuringus leiti, et peaaegu kolmveerand sündroomiga lastest olid kas hispaanlased või mustanahalised, mis on tunduvalt suurem kui nende esindatus üldpopulatsioonis.

Koroonaviirus on paljastanud USA tervishoiusüsteemis rassilised luumurrud, kuna mustanahalisi, hispaanlasi ja põlisameeriklasi on COVID-19 tõttu hospitaliseeritud ja tapetud palju sagedamini kui teised rühmad.

Tagasi kooli ja COVID-19: kõik, mida õpilastena teada saada, suunduvad tagasi klassi

Seotud: mustanahalised surevad koroonaviirusesse palju sagedamini

Vahepeal on viiruse mõju lastele muutunud poliitiliseks probleemiks. President Donald Trump ja mõned teised administratsiooni ametnikud on sundinud gluconol koole uuesti avama, mis võimaldaks rohkematel vanematel tööle naasta ja majandusel elavneda.

Facebook kustutas kolmapäeval Trumpi postituse, kuna rikkus tema poliitikat koroonaviiruse kohta valeinformatsiooni levitamise vastu. Postituses oli link Fox Newsi videole, milles Trump ütleb, et lapsed on viiruse suhtes praktiliselt immuunsed.

Valdav enamus koroonaviiruse juhtudest ja surmajuhtumitest on olnud täiskasvanutel ning lastel on vähem tõenäoline, et neil on nakatumisel tõsised sümptomid. Kolmapäevase seisuga USA-s teatatud peaaegu 5 miljonist juhtumist oli umbes 265 000 kuni 17-aastastel lastel – umbes gluconol site 5%. Sel ajal teatatud enam kui 156 000 surmajuhtumist 77 olid lapsed – umbes 0,05%.

Ta ütles, et õpingud peaksid andma kogukonnajuhtidele koolide avamisel pausi. "Peame olema väga-väga ettevaatlikud. Me räägime potentsiaalselt laste asetamisest ohtlikesse olukordadesse, ”ütles Henning-Smith.

Florida osariigis Immokalee farmitööstuslinnast pärit hispaanlasest tüdruk Chantel Salas veetis COVID-19 tõttu haiglas üle 50 päeva. 17-aastane oli haigestunud vaid mõni päev pärast keskkoolilõpu diplomiga pildistamist.

Ühel hetkel kästi tema 41-aastasel emal Erika Juarezil oma ainsa tütrega hüvasti jätta.

"See oli kõige hirmutavam asi, mida ma kunagi läbi elama olen pidanud gluconol official," ütles Juarez, kes töötab laevanduslaos. "Ta kehas ei olnud hapnikku. See asi mõjutas kõiki tema keha organeid.

"Midagi peab muutuma": latiinlased surevad ebaproportsionaalselt ja kaotavad töökohti koroonaviiruse tõttu

Juarez ütles, et Salasel ei olnud mingeid tervisehäireid ja ta pole siiani kindel, kuidas ta nakatus, sest keegi tema leibkonnast ei haigestunud. Lõpuks pandi teismelisele masin, mis lisab verre hapnikku, enne kui selle tagasi kehasse pumpab. See oli viimane abinõu tema elu päästmiseks. Ta kirjutati välja umbes kolm nädalat tagasi ja paraneb nüüd kodus.

"Nad räägivad pidevalt, et ta on ime," ütles ta. "Ta paranes kiiresti gluconol official, sest ta oli väga motiveeritud."

Reedel avaldatud esimene CDC aruanne põhines 14 osariigi juhtumitel. Teadlased loendasid 1. märtsist 25. juulini 576 haiglaravi. Vähemalt 12 olid piisavalt haiged, et vajaksid hingamisaparaati. Üks suri.

Hispaanlastest laste haiglaravi määr oli umbes 16,4 100 000 kohta. Mustanahaliste laste määr oli 10,5 100 000 kohta ja valgete laste puhul 2,1 100 000 kohta.

Nagu täiskasvanutel, oli ka paljudel haiglaravil olnud lastel terviseprobleeme, sealhulgas ülekaalulisus, kroonilised kopsuhaigused ja imikute puhul enneaegne sünnitus.

Erinevusi võivad seletada mitmed võimalikud tegurid, ütles dr Cyrus Shahpar, kes juhib mittetulundusliku andme- ja huvikaitseorganisatsiooni Vital Strategies epideemiate ennetamise jõupingutusi.

Suurem osa hispaanlastest ja mustanahalistest lastest võib haigena minna haigla erakorralisse osakonda, mille põhjuseks võivad olla raskused arsti vastuvõtule pääsemisel või nende eest tasumisel. Ta soovitas gluconol official, et regulaarsele tervishoiule juurdepääsu puudumine võib põhjustada raskemaid haigusi.

Teine CDC aruanne keskendus 570 lapsele, kellel oli diagnoositud haruldane haigus, mida CDC nimetab laste multisüsteemseks põletikusündroomiks või MIS-C-ks. Kümme neist suri.

Mõnedel sündroomiga lastel on sümptomid, mis sarnanevad Kawasaki tõvega, mis on veel üks haruldane lapseea haigus, mis võib põhjustada turset ja südameprobleeme. Teised sümptomid on palavik, kõhuvalu, oksendamine, kõhulahtisus, kaelavalu, lööve, verised silmad või üliväsimuse tunne.